Primus IV Kattovalaisin Mattsvart Ø28
-24%
Belid
Picasso Kattovalaisin Mattsvart 38 cm
Current price 230 EUR
Previous price 299 EUR
Toimitusaika: 6-11 arkipäivä
Värin kuvaus
1
Ilmainen toimitus noutopisteeseen ostoksille yli 79 €
Kotiinkuljetus 29 €
Palautusmaksu: 7 € (noutopiste) 39 € (kotiinkuljetus)
Avoin kauppa 14 päivää
Mer från
Picasso-perheeseen kuuluu riippuvalaisin, pöytävalaisin ja lattiavalaisin. Jotta riippuvalaisin sopisi kodin sisustukseen useiden vuosien ajan, olemme valinneet pitämään suunnittelun yksinkertaisena ja eleganttina. Picasson erikokoiset metallivarjostimet luovat kauniin valon. Suunnittelija Joakim Fihn. Valmistettu Varbergissa, Ruotsissa.
Valonlähde ei sisälly.
Valonlähde ei sisälly.
Ominaisuudet
| Mitata | (HxØ): 16,5 x 38 cm |
| Värin kuvaus | Musta |
| Lamppu | G9 Max 25 W |
| Sisäänrakennettu himmennin | Ei |
| Sähköliitäntä | Kattopistoke |
| Johdon pituus | 280 cm |
| Materiaali | Metalli |
| Valmistusmaa | Ruotsi |
Saatat myös pitää
+ 2 versiota
Belid
Current price 161 EUR
Previous price 189 EUR
Varastossa
+ 2 versiota
Frandsen
Butterfly Kattolamput Matta Harmaa Ø29
Current price 252 EUR
Previous price 299 EUR
Varastossa
+ 4 versiota
Belid
Picasso Kattovalaisin Nougat Ø18
Current price 143 EUR
Previous price 209 EUR
Varastossa
+ 2 versiota
Belid
Primus IV kattovalaisin kiiltävä valkoinen/kromi Ø28
Current price 189 EUR
Varastossa
+ 10 versiota
Belid
Belle Kattovalaisin Wine Red/Red Violet Ø15
Current price 205 EUR
Previous price 229 EUR
Varastossa
+ 8 versiota
Belid
Belle Kattovalaisin Reseda Green Ø36
Current price 325 EUR
Previous price 359 EUR
Varastossa
+ 1 versiota
Belid
Primus V Kattovalaisin Sand/Mässing Ø47
Current price 204 EUR
Previous price 279 EUR
Varastossa
Olet aiemmin katsonut
+ 8 versiota
Himla
Ebba Hissiverho Puuvilla/Pellava Valkoinen 160x180
Current price 243 EUR
Previous price 299 EUR
Varastossa
+ 1 versiota
Muubs
Mill Yami Suola- ja Pippurimylly Carbonized Ash/Marble Medium
Current price 46 EUR
Previous price 59 EUR
9-16 arkipäivä