+ 2 versiota
Belid
Valencia Riippuvalaisin Mattavalkoinen/Messinki Ø18
Current price 213 EUR
Previous price 239 EUR
Varastossa
Värin kuvaus
Ilmainen toimitus noutopisteeseen ostoksille yli 79 €
Kotiinkuljetus 29 €
Palautusmaksu: 7 € (noutopiste) 39 € (kotiinkuljetus)
Avoin kauppa 14 päivää
| Mitata | (ØxK): 18 x 11 cm |
| Värin kuvaus | <font color='red'>Mattvit</font> |
| Lamppu | G9 Max 4W |
| Sähköliitäntä | Kattopistoke |
| Kokoaminen | Takakoukku |
| Johdon pituus | 300 cm |
| Materiaali | Metalli |
| Valmistusmaa | Ruotsi |
Valencia Riippuvalaisin Mattavalkoinen/Messinki Ø18
Cafe 20 kattovalaisin opaalivalkoinen
Primus IV kattovalaisin kiiltävä valkoinen/kromi Ø28
Primus IV Kattovalaisin Mattsvart Ø28
Belle Kattovalaisin Wine Red/Red Violet Ø15
Belle Kattovalaisin Reseda Green Ø36
Flola Kattolamppu Antiikki Ruskea Ø30
Ivy ruokapöytä ruskeaksi petsattu 240cm
Näsby Sohvapöytä Sand Ø70