Norm Lattiavalaisin Musta Antiikki 125cm
House Doctor
Precise Lattiavalaisin Mattamusta 124cm
Current price 349 EUR
Varastossa. Toimitetaan välittömästi.
Värin kuvaus
1
Ilmainen toimitus noutopisteeseen ostoksille yli 79 €
Kotiinkuljetus 29 €
Palautusmaksu: 7 € (noutopiste) 39 € (kotiinkuljetus)
Avoin kauppa 14 päivää
Mer från
Käytä lattiavalaisimia sisustuksessa luodaksesi kodikasta valoa kodin pimeisiin nurkkiin. Tämä upea lattiavalaisin, Precise, on täydellinen lisä olohuoneeseen. Käytä sitä nojatuolin tai sohvan vieressä luodaksesi tunnelmallisen valaistuksen, kun luet lehtiä tai kiehtovaa kirjaa. Lattiavalaisimesta tulee täydellinen valonlähde kaikkiin kodin huoneisiin sen ajattoman muotoilunsa ansiosta.
Lampussa on mattamusta väri ja 3.5 metriä pitkä johto.
Valonlähde ei sisälly.
Ominaisuudet
| Värin kuvaus | Mattamusta |
| Mitata | Korkeus: 124 cm |
| Materiaali | Rauta, Messinki |
| Mukana valonlähde | Ei |
| Lamppu | E14 Max 6W |
| Johdon pituus | 350 cm |
| Sähköliitäntä | Seinäpistoke |
| Valmistusmaa | Intia |
Saatat myös pitää
House Doctor
Current price 273 EUR
Previous price 299 EUR
Varastossa
+ 2 versiota
Frandsen
Lyss Lattiavalaisin Matta Musta 150 cm
Current price 211 EUR
Previous price 309 EUR
Varastossa
Design For The People
Darci Lattiavalaisin Musta
Current price 165 EUR
Previous price 219 EUR
Varastossa
+ 2 versiota
Herstal
Vienda Lattiavalaisin Valkoinen/Lasi
1x E14 Max 40W
Current price 81 EUR
Previous price 99 EUR
Varastossa