+ 1 versiota
Belid
Primus V Kattovalaisin Sand/Mässing Ø47
Current price 204 EUR
Previous price 279 EUR
Varastossa
Värin kuvaus
Ilmainen toimitus noutopisteeseen ostoksille yli 79 €
Kotiinkuljetus 29 €
Palautusmaksu: 7 € (noutopiste) 39 € (kotiinkuljetus)
Avoin kauppa 14 päivää
| Mitata | (ØxK): 43 x 20 cm |
| Värin kuvaus | Hiekka/Messinki |
| Lamppu | E27 Max 100W |
| Sähköliitäntä | Kattopistoke |
| Kokoaminen | Takakoukku |
| Johdon pituus | 300 cm |
| Materiaali | Metalli |
| Valmistusmaa | Ruotsi |
Primus V Kattovalaisin Sand/Mässing Ø47
Artist 25 Kattovalaisin Kupari
Artist 40 Kattovalaisin Beige
Primus IV Kattovalaisin Mattsvart Ø28
Versale 35 kattovalaisin ruskea
Picasso Kattovalaisin Nougat Ø18
Artist 25 Kattovalaisin Beige