+ 8 versiota
Karup Design
Roots Nojatuoli Ruskea/Beige 90cm
Current price 447 EUR
Previous price 559 EUR
Varastossa
Värin kuvaus
Ilmainen toimitus noutopisteeseen ostoksille yli 79 €
Kotiinkuljetus 29 €
Palautusmaksu: 7 € (noutopiste) 39 € (kotiinkuljetus)
Avoin kauppa 14 päivää
| Mitata | (P x L x K): 200 x 90 x 20 cm |
| Ulkomitta | 90 cm |
| Ulkosyvyys | 105 cm |
| Ulkokorkeus | 85 cm |
| Istuimen leveys | 90 cm |
| Istuimen syvyys | 63 cm |
| Istuinkorkeus | 47 cm |
| Ben | 13 cm höga träben |
| Suurin paino | 150 kg |
| Materiaali | Mänty, tekstiili |
| Irrotettava päällinen | Ei irrotettava |
| Asennus | Kokoamaton |
| FSC-sertifioitu | Kyllä |
Roots Nojatuoli Ruskea/Beige 90cm
Roots Nojatuoli Ruskea/Olive Green 90cm
Hippo lepotuoli linen
Cube Nojatuoli Pellava
Boogie lepotuoli natur/olive green
Cube Nojatuoli Navy
Boogie Loungetuoli Luonnollinen/Pellava
Lollo Nojatuoli Lampaannahkaa Brown