+ 8 versiota
Karup Design
Roots Vuodesohva Ruskea/Natural 140cm
Current price 679 EUR
Varastossa
Värin kuvaus
Ilmainen toimitus noutopisteeseen ostoksille yli 79 €
Kotiinkuljetus 29 €
Palautusmaksu: 7 € (noutopiste) 39 € (kotiinkuljetus)
Avoin kauppa 14 päivää
| Värin kuvaus | Luonnollinen/Beige |
| Mitata | (K x L x P): 20 x 140 x 200 cm |
| Ulkomitta | 140 cm |
| Ulkosyvyys | 105 cm |
| Ulkokorkeus | 85 cm |
| Istuimen leveys | 140 cm |
| Istuimen syvyys | 63 cm |
| Istuinkorkeus | 47 cm |
| Ben | 13 cm höga träben |
| Kokonaispaino | 27 kg |
| Suurin paino | 250 kg |
| Materiaali | Mänty/FSC/80 % puuvillaa 20 % polyesteriä |
| Irrotettava päällinen | Ei irrotettava |
| Asennus | Kokoamaton |
| FSC-sertifioitu | Kyllä |
Folk Vuodesohva Luonnonväri/Beige 190cm
Åre 3-istuttava sohva Cream 227cm
Olivia 3-istuttava sohva hopea 206cm
Åre 4-istuttava Sohva Beige 257cm
Åre 3-istuttava Sohva Beige 227cm
Capri 1,5-istuttava divaanimoduuli vasen käsinoja Beige 142x184