Roots Vuodesohva Luonnollinen/Olive Green 140 cm
Roots Vuodesohva Ruskea/Olive Green 160cm
Värin kuvaus
Ilmainen toimitus noutopisteeseen ostoksille yli 79 €
Kotiinkuljetus 29 €
Palautusmaksu: 7 € (noutopiste) 39 € (kotiinkuljetus)
Avoin kauppa 14 päivää
- Kodikas vuodesohva
- Runko FSC-sertifioidusta männystä
- Kaatuva selkänoja
Roots toimitetaan futonpatjalla. Patja on 12 cm korkea ja täytetty kierrätetyillä kuiduilla, ja siinä on lisäksi 4 cm paksu vaahtoydin. Päällinen on valmistettu tekstiilistä, joka koostuu 80% puuvillasta ja 20% polyesterista. Runko on valmistettu massiivisesta ruskealakatusta männystä.
FSC:stä
Vuodesohva on FSC-sertifioitu, mikä tarkoittaa, että huonekalu on valmistettu puusta, joka on peräisin metsätaloudesta, joka täyttää korkeimmat sosiaaliset ja ympäristöystävälliset standardit. Näitä metsätalouksia tarkastellaan jatkuvasti varmistaakseen, että ne noudattavat edelleen FSC:n tiukkoja periaatteita.
Hoito-ohjeet
Karupin sekoituskangas koostuu 80% puuvillasta ja 20% polyesterista. Koska suurin osa tästä kankaasta on valmistettu luonnollisesta raaka-aineesta, varmista, että käytät lakanaa, kun nukut sekoituskangas-tuotteellasi. Puhdista vain kuivalla liinalla välttääksesi tahroja.
Mitat
Sohva (PxLxK): 160 x 105 x 85 cm
Sänky (PxLxK): 200 x 160 x 20 cm
Istuinsyvyys: 63 cm
Istuinkorkeus: 47 cm
Selkänojan korkeus: 55 cm
Jalkojen korkeus: 13 cm
Maksimipaino: 250 kg
Hoito-ohjeet löydät täältä.
| Värin kuvaus | Ruskea/Olive Green |
| Mitata | (LxPxK): 160 x 200 x 20 cm |
| Ulkomitta | 160 cm |
| Ulkosyvyys | 105 cm |
| Ulkokorkeus | 85 cm |
| Istuimen leveys | 160 cm |
| Istuimen syvyys | 63 cm |
| Istuinkorkeus | 47 cm |
| Ben | 13 cm |
| Suurin paino | 250 kg |
| Materiaali | Mänty, Tekstiili |
| Asennus | Kokoamaton |
| Valmistusmaa | Puola/Viro |
| FSC-sertifioitu | Kyllä |
Saatat myös pitää
Roots Vuodesohva Luonnollinen/Beige 140 cm
Roots Vuodesohva Luonnollinen/Natural 140 cm
Folk Vuodesohva Luonnonväri/Beige 190cm
Åre 3-istuttava sohva Cream 227cm
Capri 1,5-istuttava divaanimoduuli vasen käsinoja Green 142x184
Åre 2-istuttava Sohva Valkoinen 177cm
Olet aiemmin katsonut
Portobello Riippuvalaisin White Ø60cm
Ballon 6 Kattovalaisin Musta
Gil 12 Kattovalaisin Kromi / Opalilasi