+ 1 versiota
Sleepo Collection
Nico Ruokailutuoli Luonnonväri
Current price 95 EUR
Previous price 119 EUR
Varastossa
Värin kuvaus
Ilmainen toimitus noutopisteeseen ostoksille yli 79 €
Kotiinkuljetus 29 €
Palautusmaksu: 7 € (noutopiste) 39 € (kotiinkuljetus)
Avoin kauppa 14 päivää
| Värin kuvaus | Hiekka |
| Materiaali | Polyesteri, Metalli |
| Mitata | (KxLxP): 52,5 x 48 x 81,2 cm |
| Ulkomitta | 52 cm |
| Ulkosyvyys | 48 cm |
| Ulkokorkeus | 81 cm |
| Vähimmäisostomäärä | 2 st |
| Kokonaispaino | 6 kg |
| Pakettien Määrä | 1 st |
| Valmistusmaa | Kiina |
Nico Ruokailutuoli Luonnonväri
Marlo Ruokatuoli Bouclé Valkoinen
Coco Ruokapöydän Tuoli Luonnonvärinen
Corte Ruokapöydän tuoli Harmaa
Must ruokatuoli musta/off-white 2-pack
Bullo Plafondi Opaali/Messinki