Lisa Pöytävalaisin Valkoinen 23cm
Olsson & Jensen
Shiva pöytävalaisin beige 25 cm
Current price 89 EUR
Varastossa. Toimitetaan välittömästi.
1
Ilmainen toimitus noutopisteeseen ostoksille yli 79 €
Kotiinkuljetus 29 €
Palautusmaksu: 7 € (noutopiste) 39 € (kotiinkuljetus)
Avoin kauppa 14 päivää
Mer från
Pöytävalaisin pellavasta, jossa koristeelliset yksityiskohdat varjostimen reunalla, jotka luovat pehmeän ja elegantin ilmeen. Täydellinen pienille alueille, joissa haluat luoda tunnelmallista valaistusta.
Kompakti koko tekee lampusta helpon sijoittaa sivupöydälle, ikkunalaudalle tai yöpöydälle. Tyylikäs lamppu, jossa on ylellinen tunnelma.
Ominaisuudet
| Värin kuvaus | beige |
| Mitata | (KxØ): 25x20 cm |
| Materiaali | pellava |
| Mukana valonlähde | Ei |
| Lamppu | E14, max 25W |
| Sisäänrakennettu himmennin | Ei |
| Johdon pituus | 180 cm |
| Sähköliitäntä | Seinäpistoke |
| Valmistusmaa | Intia |
Saatat myös pitää
Watt & Veke
(KxLxP): 28x28x23cm
Current price 97 EUR
Previous price 139 EUR
Varastossa
+ 1 versiota
LOOM Design
Ice Ball Kannettava Pöytävalaisin Chrome
Current price 81 EUR
Previous price 119 EUR
Varastossa
Novoform
FW03 Motala Cocoon Pöytävalaisin Small
Current price 215 EUR
Previous price 239 EUR
Varastossa
Design For The People
Takai Pöytävalaisin Marmori
Current price 332 EUR
Previous price 369 EUR
Varastossa