Hübsch
Skak Ruokapöytä Natural 195x95
Current price 1 195 EUR
Toimitusaika: 9-16 arkipäivä
1
Ilmainen toimitus noutopisteeseen ostoksille yli 79 €
Kotiinkuljetus 29 €
Palautusmaksu: 7 € (noutopiste) 39 € (kotiinkuljetus)
Avoin kauppa 14 päivää
Mer från
Skak-ruokapöytä Hübschiltä on kunnianosoitus klassiselle Shaker-muotoilulle modernilla vivahteella. FSC-sertifioitu puu ja ruutukuvioinen viilu tekevät pöydästä taiteellisen elementin ruokailutilaan.
Tilaa sekä arki-illallisille että juhlavammille hetkille – tästä pöydästä tulee nopeasti kodin sydän, ajaton, kaunis ja käytännöllinen.
Ominaisuudet
| Värin kuvaus | Natural |
| Materiaali | MDF, tammiviilu, tammi |
| Ulkomitta | 195 cm |
| Ulkosyvyys | 95 cm |
| Ulkokorkeus | 74 cm |
| Jalkojen Korkeus | 44 cm |
| Asennus | Vaatii jonkin verran kokoonpanoa |
| FSC-sertifioitu | Kyllä |
| Valmistusmaa | Vietnam |