Toto-istuinmoduuli Nature Bouclé 108 cm
Fatboy
Sumo Mingle käsinoja marble
Current price 179 EUR
Toimitusaika: 9-16 arkipäivä
Värin kuvaus
1
Ilmainen toimitus noutopisteeseen ostoksille yli 79 €
Kotiinkuljetus 29 €
Palautusmaksu: 7 € (noutopiste) 39 € (kotiinkuljetus)
Avoin kauppa 14 päivää
Mer från
Fatboyn Sumo-modulaarisarja on pehmeä ja vahva, rohkea ja tyylikäs. Erittäin antelias myös, mikä tekee sen designista välittömästi ikonisen. Sen metallirunko tekee siitä erittäin kestävän ja kierrätetystä vaahtomuovista valmistetut tyynyt säilyttävät muotonsa monien vuosien ajan. Tämä modulaarinen lounge-sohva muuttaa olohuoneesi suosikkipaikaksesi. Kulmasohva, rakkauden istuin tai ennätyksellisen pitkä sohva? Kokoa oma lopullinen Sumo-sohvasi Fatboylta.
Tämä tietty variaatio on käsinoja, jonka voit yhdistää useisiin muihin moduuleihin.
Kangas on käsitelty FibreGuardilla. FibreGuard tarjoaa vahvan tahrankestävyyden monille yleisille kotitaloustahroille. FibreGuard-prosessi päällystää langan viimeistelyprosessissa, mikä johtaa tahrankestävyyden vahvuuteen ja kestoon, joka säilyy kankaan koko eliniän ajan.
Tahroja on helppo poistaa kostealla liinalla tai voit yksinkertaisesti pestä kestävät päälliset koneessa.
Lisäpesuohjeet päällisille:
Tämä tietty variaatio on käsinoja, jonka voit yhdistää useisiin muihin moduuleihin.
Kangas on käsitelty FibreGuardilla. FibreGuard tarjoaa vahvan tahrankestävyyden monille yleisille kotitaloustahroille. FibreGuard-prosessi päällystää langan viimeistelyprosessissa, mikä johtaa tahrankestävyyden vahvuuteen ja kestoon, joka säilyy kankaan koko eliniän ajan.
Tahroja on helppo poistaa kostealla liinalla tai voit yksinkertaisesti pestä kestävät päälliset koneessa.
Lisäpesuohjeet päällisille:
- Konepesu kylmässä vedessä (30°).
- Varovainen linkous
- Ei kemiallista pesua.
- Ei valkaisua.
- Kuivausrumpu alhaisimmalla lämmöllä.
- Silitys alhaisimmalla lämmöllä.
Ominaisuudet
| Sohvan tyyppi | Moduulisohva |
| Värin kuvaus | Marmori |
| Ulkomitta | 69 cm |
| Ulkosyvyys | 35 cm |
| Ulkokorkeus | 27 cm |
| Runko | Teräs (galvanoitu ja jauhemaalattu) |
| Kankaiden kestävyys | Polyesteri FibreGuard-pinnoitteella |
| Martindale | 100000 |
| Irrotettava päällinen | Irrotettava päällinen |
| Valmistusmaa | Kiina |
| ÖKO-TEX sertifioitu | Kyllä |
Saatat myös pitää
+ 5 versiota
Sleepo Collection
Current price 1 196 EUR
Previous price 1 495 EUR
Varastossa
+ 23 versiota
Sleepo Collection
Capri 1,5 istuttava divaanimoduuli Valkoinen 120x155
Current price 1 196 EUR
Previous price 1 495 EUR
Varastossa
+ 23 versiota
Sleepo Collection
Capri 1,5-paikkainen divaaniosio Vasen käsinoja Valkoinen 142x184
Current price 1 436 EUR
Previous price 1 795 EUR
Varastossa
House Doctor
Feast 2-istuttava moduulisohva natur 120 cm
Current price 819 EUR
Previous price 995 EUR
Varastossa
+ 23 versiota
Sleepo Collection
Capri 1,5 istuttava divaanimoduuli Valkoinen 120x184
Current price 1 276 EUR
Previous price 1 595 EUR
Varastossa
+ 9 versiota
Sleepo Collection
Blanca Vasen Moduuli Cream
Current price 719 EUR
Previous price 899 EUR
Varastossa
+ 23 versiota
Sleepo Collection
Capri 1,5-paikkainen divaaniosio, oikea käsinoja, valkoinen 142x155
Current price 1 356 EUR
Previous price 1 695 EUR
Varastossa