Nordic Home
Olivia nojatuoli harmaa
Last chance - discontinued model
Current price 380 EUR
Previous price 949 EUR
Varastossa
Ilmainen toimitus noutopisteeseen ostoksille yli 79 €
Kotiinkuljetus 29 €
Palautusmaksu: 7 € (noutopiste) 39 € (kotiinkuljetus)
Avoin kauppa 14 päivää
| Värin kuvaus | Marmori |
| Ulkomitta | 114 cm |
| Ulkosyvyys | 108 cm |
| Ulkokorkeus | 90 cm |
| Istuimen leveys | 62 cm |
| Istuimen syvyys | 65 cm |
| Istuinkorkeus | 44 cm |
| Käsinojan leveys | 25 cm |
| Käsinojan syvyys | 62 cm |
| Irrotettava päällinen | Irrotettava päällinen |
| ÖKO-TEX sertifioitu | Kyllä |
Olivia nojatuoli harmaa
The BonBaron Slim Recycled Bouclé Lounge-tuoli Kerma
Åre Nojatuoli Beige 97cm
Åre Nojatuoli Kerma 97 cm
Åre Nojatuoli Tummanharmaa 97cm
Cube Nojatuoli Pellava
Lollo Nojatuoli Creme Teddy
Lilo-nojatuoli Light Beige 83cm