+ 1 versiota
Sleepo Collection
Tilly Sohvapöytä Marmoria 65cm
Current price 687 EUR
Previous price 859 EUR
Varastossa
Värin kuvaus
Mitata
Ilmainen toimitus noutopisteeseen ostoksille yli 79 €
Kotiinkuljetus 29 €
Palautusmaksu: 7 € (noutopiste) 39 € (kotiinkuljetus)
Avoin kauppa 14 päivää
| Värin kuvaus | Harmaa |
| Pöytälevy | Travertiini |
| Jalat/Runko | Mangopuu |
| Mitata | Ø100 |
| Ulkomitta | 100 cm |
| Ulkosyvyys | 100 cm |
| Ulkokorkeus | 36 cm |
| Kokonaispaino | 43 kg |
| Valmistusmaa | Intia |
Tilly Sohvapöytä Marmoria 65cm
Isolde-sohvapöytä Ruskeaksi Petsattu Tammi 100cm
Nicola Sohvapöytä Marmori Greige Ø95
Nicola Sohvapöytä Tavertiini Ø110
Indie Sohvapöytä Tammi Ø120
Francis Sohvapöytä Marmori Greige 120cm
Nicola Sohvapöytä Tavertiini Ø95
Francis Sohvapöytä Travertiini 120cm
Riklund Villa-matto Offwhite 280x380
Chameleon Seinävalaisin Burned Black 20x20