+ 1 versiota
Sleepo Collection
Tilly Sohvapöytä Travertiini 65cm
Current price 687 EUR
Previous price 859 EUR
Varastossa
Mitata
Ilmainen toimitus noutopisteeseen ostoksille yli 79 €
Kotiinkuljetus 29 €
Palautusmaksu: 7 € (noutopiste) 39 € (kotiinkuljetus)
Avoin kauppa 14 päivää
| Materiaali | Kalksteni |
| Mitata | Kalkkikivi |
| Ulkomitta | 40 cm |
| Ulkosyvyys | 42 cm |
| Ulkokorkeus | 35 cm |
| Hoito-ohjeet | (KxLxP): 46 x 44 x 40 cm |
| Kokonaispaino | 58 kg |
| Pakettien Määrä | 1 st |
Tilly Sohvapöytä Travertiini 65cm
Poppy Sohvapöytä Ruskeaksi petsattu Poppelipuu 90x90
Indie Sohvapöytä Tammi Ø120
Sunday Sohvapöytä Creme 135cm
Tilly Sohvapöytä Marmoria 65cm
Brutus Sohvapöytä Hiekka
Isla-sohvapöytä Creme 110cm
Nicola Sohvapöytä Tavertiini Ø95