Lisa Pöytävalaisin Valkoinen 23cm
Tropez Pöytävalaisin Tammi
Värin kuvaus
Ilmainen toimitus noutopisteeseen ostoksille yli 79 €
Kotiinkuljetus 29 €
Palautusmaksu: 7 € (noutopiste) 39 € (kotiinkuljetus)
Avoin kauppa 14 päivää
Pöytälamppu Tropez Globen Lightingilta tuo mieleen Välimeren ja Ranskan Rivieran, osittain sen mielenkiintoisen materiaalin ja osittain sen aaltoilevan muodon ansiosta. Lamppu on valmistettu paperimassasta, ranskaksi sanottuna "tahmeasta paperista", eli paperista ja liimasta. Paperi on ympäristöystävällistä ja FSC-sertifioitua. Paperivarjostin lepää mustaksi maalatun puujalan päällä ja siinä on 200 cm pitkä kierretty musta tekstiilijohto kytkimellä. Suosittelemme varovaisuutta purkaessa.
Valonlähde ei sisälly.
| Värin kuvaus | Ek |
| Mitata | (KxLxK): 43x22x35cm |
| Materiaali | Paper |
| Mukana valonlähde | Ei |
| Lamppu | E27 Max 60 W |
| Sisäänrakennettu himmennin | Ei |
| Johdon pituus | 200 cm |
| Sähköliitäntä | Seinäpistoke |
| Valmistusmaa | Kiina |
Saatat myös pitää
Iris Pöytävalaisin Creme 35
Olet aiemmin katsonut
Vilgot Pöytäliina Kaitale Vihreä 40x140
Repose Pöytävalaisin Musta 14cm