Nordic Home
Vega Käsinojatuoli Pellava
Current price 598 EUR(2–pak)
Toimitusaika: 3-5 viikkoa
2
Ilmainen toimitus noutopisteeseen ostoksille yli 79 €
Kotiinkuljetus 29 €
Palautusmaksu: 7 € (noutopiste) 39 € (kotiinkuljetus)
Avoin kauppa 14 päivää
Mer från
Vega täysin verhoiltu käsinojatuoli pehmustetulla istuimella on suunniteltu tarjoamaan maksimaalista mukavuutta ruokapöydän ääressä. Pehmeä beige verhoilu yhdessä modernin muodon kanssa tekee tuolista elegantin valinnan sekä moderneihin että klassisiin koteihin.
Kääntyvä toiminto tarjoaa lisäjoustavuutta ja mukavuutta, kun taas mustat jalat luovat tyylikkään kontrastin. Täydellinen valinta sinulle, joka etsit mukavaa käsinojatuolia ylellisellä tunteella.
Ominaisuudet
| Värin kuvaus | Pellava |
| Materiaali | Metalli, Polyesteri |
| Mitata | (KxLxS): 85,5x59x65 cm |
| Ulkomitta | 59 cm |
| Ulkosyvyys | 65 cm |
| Ulkokorkeus | 85 cm |
| Istuinkorkeus | 51 cm |
| Istuimen leveys | 45 cm |
| Istuimen syvyys | 52 cm |
| Käsinojan Korkeus | 13 cm |
| Pinottava | Ei |
| Kääntötoiminto | Kyllä |
| Martindale | 25000 |
| Valmistusmaa | Kiina |