+ 8 versiota
Wikholm Form
Rome Pöytävalaisin Vihreä 45cm
Current price 99 EUR
Varastossa
Värin kuvaus
Ilmainen toimitus noutopisteeseen ostoksille yli 79 €
Kotiinkuljetus 29 €
Palautusmaksu: 7 € (noutopiste) 39 € (kotiinkuljetus)
Avoin kauppa 14 päivää
| Värin kuvaus | Hiekka |
| Mitata | (ØxK): 20 x 37 cm |
| Materiaali | Rauta, polykarbonaatti |
| Mukana valonlähde | Kyllä |
| Lamppu | Integroitu 10W LED |
| Sisäänrakennettu himmennin | Kyllä |
| Johdon pituus | 200 cm |
| Sähköliitäntä | Seinäpistoke |
| Valmistusmaa | Kiina |
Balance Pöytävalaisin Nikkeli 33 cm
Mush Kannettava Pöytävalaisin Hiekka 20 cm
Mush Kannettava Pöytävalaisin Punainen 20cm