+ 4 versiota
Belid
Picasso Pöytävalaisin Nougat 35cm
Current price 260 EUR
Previous price 329 EUR
Varastossa
Värin kuvaus
Ilmainen toimitus noutopisteeseen ostoksille yli 79 €
Kotiinkuljetus 29 €
Palautusmaksu: 7 € (noutopiste) 39 € (kotiinkuljetus)
Avoin kauppa 14 päivää
| Värin kuvaus | Musta |
| Mitata | (ØxK): 20 x 37 cm |
| Materiaali | Rauta, polykarbonaatti |
| Mukana valonlähde | Kyllä |
| Lamppu | Integroitu 10W LED |
| Sisäänrakennettu himmennin | Kyllä |
| Johdon pituus | 200 cm |
| Sähköliitäntä | Seinäpistoke |
| Valmistusmaa | Kiina |
Picasso Pöytävalaisin Nougat 35cm
Faye Kannettava Pöytävalaisin Musta
Hubble Read pöytävalaisin musta
Grasp Kannettava Pöytävalaisin Matt Black 47cm
Bringme Kannettava Pöytävalaisin Mini Metallinen Hiekka