Nordlux
Vico 3-rondel kattovalaisin musta
Current price 95 EUR
Previous price 119 EUR
Varastossa
Ilmainen toimitus noutopisteeseen ostoksille yli 79 €
Kotiinkuljetus 29 €
Palautusmaksu: 7 € (noutopiste) 39 € (kotiinkuljetus)
Avoin kauppa 14 päivää
| Mitata | (ØxPxlxK): 5 x 115,5 x 40 cm |
| Värin kuvaus | Musta |
| Lamppu | 4 kpl GU10 Max 5W |
| Sähköliitäntä | Kattopistoke |
| Kokoaminen | Takakoukku |
| Johdon pituus | 130 cm |
| Materiaali | Metalli |
| Valmistusmaa | Kiina |