Rome Pöytävalaisin Vihreä 45cm
Vienda Pöytävalaisin Autumn Leaf
Värin kuvaus
Ilmainen toimitus noutopisteeseen ostoksille yli 79 €
Kotiinkuljetus 29 €
Palautusmaksu: 7 € (noutopiste) 39 € (kotiinkuljetus)
Avoin kauppa 14 päivää
Vienda Syksynlehti - Siinä missä moderni muoto kohtaa syvän viininpunaisen sävyn. Kiiltävä pinta ja puhtaat linjat luovat ilmeen, joka tuntuu sekä hienostuneelta että ajankohtaiselta - täydellinen valinta sinulle, joka haluat lisätä elegantin väriakkentin kotiisi.
Valaisin luo miellyttävää tunnelmavaloa ja tuo lämpöä, luonnetta ja persoonallisuutta huoneeseen. Sijoita se olohuoneeseen, makuuhuoneeseen tai eteiseen luodaksesi kutsuvan ja tyylikkään ilmapiirin.
-
Syvä viininpunainen sävy luo ylellisen väriakkentin
-
Kiiltävä pinta heijastaa valoa ja elävöittää huonetta
-
Moderni muotoilu puhtain linjoin
-
Luo lämmintä ja tunnelmallista valoa
-
Täydellinen koristeellinen yksityiskohta moderneissa sisustuksissa
Valonlähde ei sisälly.
| Värin kuvaus | Syksyn lehti |
| Mitata | (ØxK): 19,5 x 47,5 cm |
| Materiaali | Metalli |
| Mukana valonlähde | Ei |
| Lamppu | E14 Max 40W |
| Sisäänrakennettu himmennin | Ei |
| Johdon pituus | 200 cm |
| Sähköliitäntä | Seinäpistoke |
| Valmistusmaa | Kiina |
Saatat myös pitää
Vienda Pöytävalaisin Kiiltävä musta
Ellen To-Go Kannettava Pöytävalaisin Beige
Paddy Pöytävalaisin Lasi Ruusu