Belid
Vincent Lattiavalaisin Hiekka/Musta
Current price 389 EUR
Toimitusaika: 6-11 arkipäivä
Värin kuvaus
1
Ilmainen toimitus noutopisteeseen ostoksille yli 79 €
Kotiinkuljetus 29 €
Palautusmaksu: 7 € (noutopiste) 39 € (kotiinkuljetus)
Avoin kauppa 14 päivää
Mer från
Vincent on tyylikäs lattiavalaisin, jolla on erilainen ilme. Lampulla on moderni ja skandinaavinen muotoilu kauniilla yksityiskohdilla. Varjostin on säädettävissä ja lamppu sopii täydellisesti makuuhuoneeseesi ja olohuoneeseesi. Valmistettu hiekanvärisestä ja mustasta metallista, 2.4 metrin pituisella mustalla tekstiilijohdolla. Suunnittelija Joakim Fihn. Valmistettu Varbergissa, Ruotsissa.
Ominaisuudet
| Värin kuvaus | Hiekka/Musta |
| Mitata | (Ø x K): 30 x 146 cm |
| Materiaali | Metalli |
| Mukana valonlähde | Ei |
| Lamppu | E27 enintään 42 W |
| Sisäänrakennettu himmennin | Ei |
| Johdon pituus | 240 cm |
| Sähköliitäntä | Seinäpistoke |
| Valmistusmaa | Ruotsi |