Rimapenkki 96 cm
Hübsch
Well Penkki Sand 100cm
Current price 369 EUR
Toimitusaika: 9-16 arkipäivä
Värin kuvaus
1
Ilmainen toimitus noutopisteeseen ostoksille yli 79 €
Kotiinkuljetus 29 €
Palautusmaksu: 7 € (noutopiste) 39 € (kotiinkuljetus)
Avoin kauppa 14 päivää
Mer från
Hübschin hiekanvärinen Well-penkki on rauhoittava huonekalu makuuhuoneeseen tai eteiseen. Se on verhoiltu pehmeällä OEKO-TEX®-sertifioidulla kankaalla, joka takaa sekä mukavuuden että turvallisuuden.
Yksinkertaisen muotoilunsa ja kahden saatavilla olevan version ansiosta penkki sopii useimpiin sisustustyyleihin ja luo kotiin harmonisen tunnelman.
Ominaisuudet
| Värin kuvaus | Hiekka |
| Ulkomitta | 100 cm |
| Ulkosyvyys | 38 cm |
| Ulkokorkeus | 42 cm |
| Istuinkorkeus | 40 cm |
| Istuimen leveys | 84 cm |
| Istuimen syvyys | 38 cm |
| Materiaali | Vaneri, polyesteri (100%) |
| Istuinten lukumäärä | 2 st |
| Kokonaispaino | 150 kg |
| Valmistusmaa | Kiina |
Saatat myös pitää
+ 1 versiota
HKliving
Current price 272 EUR
Previous price 389 EUR
Varastossa
+ 1 versiota
HKliving
Slatted Penkki Teak 96 cm
Current price 356 EUR
Previous price 509 EUR
Varastossa
+ 2 versiota
House Doctor
Lao Penkki Sametti Tumma Oliivi 160 cm
Current price 300 EUR
Previous price 389 EUR
Varastossa