Sleepo Collection
Adele Ruokapöytä Ovaali Valkopigmentoitu Tammi 220 cm
Current price 1 195 EUR
Varastossa. Toimitetaan välittömästi.
1
Ilmainen toimitus noutopisteeseen ostoksille yli 79 €
Kotiinkuljetus 29 €
Palautusmaksu: 7 € (noutopiste) 39 € (kotiinkuljetus)
Avoin kauppa 14 päivää
Mer från
- Ovaali pöytälevy tammiviilua
- Paneloidut pylväät
- Tyylikäs, skandinaavinen ilme
Mitat
- Paino: 48 kg
- Mittaus reunasta pylvääseen: 30 cm
Hoito-ohjeet
- Pidä pöytä kunnossa levittämällä sille huonekaluöljyä. Suosittelemme vahaöljyä, koska se antaa hyvän suojan.
- Käytä aina alustaa suojaamaan pintaa.
- Pöytä on testattu 10 kilon kuormalla kannessa, jota pidetään normaalina kuormana tämän tyyppiselle pöydälle.
- Tärkeää on tietää, että pilaripöydillä ei ole aivan samaa vakautta kuin tavallisilla jaloilla varustetuilla pöydillä. Mitä voit tehdä saadaksesi mahdollisimman vakaan pöydän, on varmistaa, että mukana tulevat huopajalat sijoitetaan mahdollisimman lähelle pöydän ulkoreunaa.
- Myös pinta, jolla pöytä seisoo, on tärkeä, esimerkiksi pörröiselle matolle seisova pöytä ei ole samaa vakautta kuin tasaisella lattialla seisova pöytä.
Sopii yhteen ruokapöydän tuolien kanssa
Casper Ruokatuoli Valkoinen Pigmentoitu/Luonto
Ominaisuudet
| Värin kuvaus | Valkopigmentoitu Tammi |
| Materiaali | Tammiviilu, massiivitammea ja vaneria |
| Pöytälevy | Viilu |
| Jalat/Runko | Paneloidut jalat massiivipuuta ja vaneria |
| Ulkomitta | 220 cm |
| Ulkosyvyys | 100 cm |
| Ulkokorkeus | 73 cm |
| Korkeus lattiasta pöydän alapintaan/pöytälevyyn | 71 cm |
| Pöydänjalkojen välimatka - Pitkäsivu | 80 cm |
| Jalan Paksuus | 40 cm |
| Istuinten lukumäärä | 6 st |
| Asennus | Kokoamaton |
| Kokonaispaino | 48 kg |
| Valmistusmaa | Vietnam |