Cannes Pöytävalaisin Valkoinen
Cannes Portabel Pöytävalaisin Valkoinen 26cm
Värin kuvaus
Ilmainen toimitus noutopisteeseen ostoksille yli 79 €
Kotiinkuljetus 29 €
Palautusmaksu: 7 € (noutopiste) 39 € (kotiinkuljetus)
Avoin kauppa 14 päivää
Voit kuljettaa kannettavaa pöytävalaisinta Cannes mukanasi minne tahansa sen kätevän koon ja langattomuuden ansiosta. Valaisin on valmistettu polykarbonaatista, ja sen valotehoa voidaan säätää portaattomasti kosketustoiminnolla valaisimen yläosassa. Valaisin ladataan mukana toimitettavalla USB C -kaapelilla (seinäadapteri ei sisälly). Valaisinta voi myös ladata langattoman latausalustan päällä (ei sisälly). Valaisin on ihanteellinen tunnelmallisiin ulkoiltoihin, koska se kestää ulkona olemista, mutta sitä suositellaan säilytettäväksi sisätiloissa käytön ulkopuolella.
Tekniset tiedot
- Latausaika: 4-5 tuntia.
- Akun kesto: 8 tuntia 100 % valoteholla, pidempään matalammalla valoteholla.
- Energiankulutus: 1,5 W.
- Värilämpötila: 2700K.
- Valovirta maksimi: 100 lm.
- IP-luokitus: IP44.
- Akku: 4000mAh.
- Syöttö: 5V/2A.
| Värin kuvaus | Valkoinen |
| Mitata | 26 cm |
| Materiaali | Polykarbonaatti |
| Mukana valonlähde | Kyllä |
| Lamppu | Integroitu LED (1,5W) |
| Sisäänrakennettu himmennin | Kyllä |
| Johdon pituus | 200 cm |
| Sähköliitäntä | Ladattava |
| Valmistusmaa | Kiina |
Saatat myös pitää
Cannes Pöytävalaisin ruskea
Buddy Portabel Pöytävalaisin Vaaleansininen 25cm
Torrano Kannettava Pöytävalaisin Beige travertiini
Cannes pöytävalaisin Myyrä
Rome pöytävalaisin ruskea 45cm
Iris Kannettava Pöytävalaisin Tummansininen 16 cm
Iris Kannettava Pöytävalaisin Mokka 16cm