-24%
Belid
Cato Pöytävalaisin, kiillotettu messinki, 48,5 cm
Current price 307 EUR
Previous price 399 EUR
Toimitusaika: 6-11 arkipäivä
Värin kuvaus
1
Ilmainen toimitus noutopisteeseen ostoksille yli 79 €
Kotiinkuljetus 29 €
Palautusmaksu: 7 € (noutopiste) 39 € (kotiinkuljetus)
Avoin kauppa 14 päivää
Mer från
Cato on inspiroinut skandinaavisesta perinnöstämme. Suunnittelu on minimalistinen ja materiaalit ovat korkealaatuisia suurella toiminnallisuudella. Valmistettu metallista, jossa on mattavalkoinen viimeistely. Cato tuo Valbergin valon koteihinne. Himmentimellä varustettu. Valmistettu Valbergissä, Ruotsissa.
Valonlähde ei sisälly.
Valonlähde ei sisälly.
Ominaisuudet
| Värin kuvaus | Messinki |
| Mitata | (ØxK): 15,4 x 48,5 cm |
| Materiaali | Metalli |
| Lamppu | GU4/MR11 Max 4W |
| Sisäänrakennettu himmennin | Kyllä |
| Johdon pituus | 300 cm |
| Sähköliitäntä | Seinäpistoke |
| Valmistusmaa | Ruotsi |