Sleepo Collection
Åre Rahi Sametti Jäänharmaa 70x110
Current price 285 EUR
Previous price 569 EUR
Varastossa
Värin kuvaus
Ilmainen toimitus noutopisteeseen ostoksille yli 79 €
Kotiinkuljetus 29 €
Palautusmaksu: 7 € (noutopiste) 39 € (kotiinkuljetus)
Avoin kauppa 14 päivää
| Sohvan tyyppi | Moduulisohva |
| Moduuli | Jalkarahi |
| Värin kuvaus | Valkoinen |
| Ulkomitta | 120 cm |
| Ulkosyvyys | 115 cm |
| Ulkokorkeus | 35 cm |
| Istuinkorkeus | 35 cm |
| Ben | Massiivipuujalat pähkinäpuuvärillä |
| Materiaali | Tekstiilit |
| Täytetty untuva | Kyllä |
| Istuintyyny | HR-vaahto-, höyhen- ja kuitutäyte |
| Selkätyyny | Pehmeä vaahtomuovi-, höyhen- ja kuitutäyte |
| Runko | Siksak-ripustus, puurunko |
| Kankaiden kestävyys | 79% Puuvillaa, 21% Polyesteria |
| Martindale | 40000 |
| Irrotettava päällinen | Irrotettavat istuin- ja selkänojatyynyt |
| Pesuohje | Istuin- ja selkänojaverhoilu voidaan pestä 30 asteessa |
| Valmistusmaa | Bulgaria |
| ÖKO-TEX sertifioitu | Kyllä |
Åre Rahi Sametti Jäänharmaa 70x110
Åre Rahi Beige 70x110
Åre Rahi Valkoinen 70x110
Toto-rahi Nature Bouclé 108 cm
Blanca Jalkapallo White Bouclé
Åre Rahin Kerma 70x110