Nordic Home
Elin Kaappi Black 135cm
Current price 271 EUR
Previous price 339 EUR
Varastossa
Värin kuvaus
Ilmainen toimitus noutopisteeseen ostoksille yli 79 €
Kotiinkuljetus 29 €
Palautusmaksu: 7 € (noutopiste) 39 € (kotiinkuljetus)
Avoin kauppa 14 päivää
| Värin kuvaus | Tammi |
| Materiaali | MDF, Melamiini tammiviimeistelyllä, luonnonvärinen polyrattan, Metalli |
| Mitata | (KxLxS): 42x110x60 cm |
| Ulkomitta | 110 cm |
| Ulkosyvyys | 60 cm |
| Ulkokorkeus | 42 cm |
| Pöydänjalkojen välimatka - Pitkäsivu | 90 cm |
| Pöydänjalkojen välimatka - Lyhytsivu | 51 cm |
| Asennus | Kokoamaton |
| Suurin paino | 20 kg |
| Valmistusmaa | Kiina |