Dash sohvapöytä natural Ø80
Nordic Home
Filippa Sohvapöytä Oliivinvihreä 55x110
Current price 189 EUR
Toimitusaika: 3-5 viikkoa
Värin kuvaus
1
Ilmainen toimitus noutopisteeseen ostoksille yli 79 €
Kotiinkuljetus 29 €
Palautusmaksu: 7 € (noutopiste) 39 € (kotiinkuljetus)
Avoin kauppa 14 päivää
Mer från
Filippa pitkänomainen sohvapöytä vihreässä metallissa antaa väriä ja luonnetta olohuoneeseen. Sen tyylikäs muotoilu tekee pöydästä helpon yhdistää.
Hyllyt tarjoavat käytännöllistä säilytystilaa. 110x55 cm.
Ominaisuudet
| Värin kuvaus | Oliivinvihreä |
| Materiaali | Metalli |
| Mitata | (KxLxS): 34,3x110x55 cm |
| Ulkomitta | 110 cm |
| Ulkosyvyys | 55 cm |
| Ulkokorkeus | 34 cm |
| Pöydänjalkojen välimatka - Pitkäsivu | 87 cm |
| Pöydänjalkojen välimatka - Lyhytsivu | 51 cm |
| Hyllytaso | 1 |
| Suurin paino | 40 kg |
| Valmistusmaa | Kiina |
Saatat myös pitää
Hübsch
Current price 217 EUR
Previous price 299 EUR
Varastossa
+ 1 versiota
Sleepo Collection
Sunday Sohvapöytä Creme 135cm
Current price 759 EUR
Previous price 949 EUR
Varastossa
+ 2 versiota
Sleepo Collection
Kaia-sohvapöytä Valkoöljytty Tammi 130cm
Current price 383 EUR
Previous price 479 EUR
Varastossa
+ 1 versiota
Sleepo Collection
Sunday Sohvapöytä Sand 135cm
Current price 759 EUR
Previous price 949 EUR
Varastossa