Hübsch
Forma Tarjoiluvaunu Natural 40x70
Current price 299 EUR
Toimitusaika: 9-16 arkipäivä
1
Ilmainen toimitus noutopisteeseen ostoksille yli 79 €
Kotiinkuljetus 29 €
Palautusmaksu: 7 € (noutopiste) 39 € (kotiinkuljetus)
Avoin kauppa 14 päivää
Mer från
Forma Trolley Hübschiltä on FSC-sertifioidusta tammesta valmistettu siirrettävä sivukaappi, jossa on pyörät ja runsaasti säilytystilaa.
Muotoilu on veistoksellinen mutta käytännöllinen, ja vaunu on helppo siirtää.
Ominaisuudet
| Värin kuvaus | Natural |
| Materiaali | MDF, tammiviilu, tammi |
| Ulkomitta | 40 cm |
| Ulkosyvyys | 35 cm |
| Ulkokorkeus | 70 cm |
| Hyllytaso | 1 |
| Laatikko | 1 |
| Jalkojen Korkeus | 6 cm |
| FSC-sertifioitu | Kyllä |
| Suurin paino | 20 kg |
| Valmistusmaa | Vietnam |