Cloud Ruokatuoli Boucle Beige/Musta
Glam Ruokapöydän tuoli Pebble Earth Bouclé
Värin kuvaus
Ilmainen toimitus noutopisteeseen ostoksille yli 79 €
Kotiinkuljetus 29 €
Palautusmaksu: 7 € (noutopiste) 39 € (kotiinkuljetus)
Avoin kauppa 14 päivää
Glam on tuoli tanskalaiselta Dan-Form-merkiltä. Tuoli huokuu eleganssia ja sillä on kuninkaallinen läsnäolo pehmeästi muotoillussa istuimessaan vaaleassa beigeissä bouclé-kankaassa ja kapeissa, kevyesti kartiomaisissa jaloissaan. Jalat seuraavat istuimen yläosaa, mikä korostaa Glam-tuolin ylellistä tunnelmaa.
Tuolin kokoaminen vaaditaan. Ohjeet löytyvät täältä.
Hoito-ohjeet löytyvät täältä.
| Värin kuvaus | Pebble Earth Bouclé |
| Materiaali | Kangas, Metalli |
| Istuin | Verhoiltu |
| Jalat/Runko | Metalli |
| Mitata | (BxDxH): 50x61,5x81 cm |
| Ulkomitta | 50 cm |
| Ulkosyvyys | 62 cm |
| Ulkokorkeus | 81 cm |
| Istuinkorkeus | 49 cm |
| Istuimen syvyys | 45 cm |
| Valmistusmaa | Kiina |
Saatat myös pitää
Zed Ruokapöydän tuoli Sage Green
Zed Ruokatuoli Crow Black
Clementina Ruokatuoli Musta/Valkopyökki
Napoleon Ruokatuoli Boucle Beige/Musta
Marlo Ruokatuoli Bouclé Valkoinen
Nico Ruokatuoli Valkoinen
Nico Ruokailutuoli Luonnonväri