Casper-ruokatuoli Ruskea Petsattu/Luonnonvärinen
Nordic Home
Tilde Ruokatuoli Espresso/Latte
Current price 598 EUR(2–pak)
Toimitusaika: 3-5 viikkoa
2
Ilmainen toimitus noutopisteeseen ostoksille yli 79 €
Kotiinkuljetus 29 €
Palautusmaksu: 7 € (noutopiste) 39 € (kotiinkuljetus)
Avoin kauppa 14 päivää
Mer från
Tilde ruokatuoli tummasta puusta ja verhoillulla istuimella sekä selkänojalla luo elegantin ja ajattoman tunnelman ruokailutilaan. Pyöreät jalat luovat pehmeän ja harmonisen ilmeen.
Täytetty istuin ja selkänoja tarjoavat hyvän mukavuuden ja tekevät tuolista täydellisen pitkiin illallisiin.
Ominaisuudet
| Värin kuvaus | Latte |
| Materiaali | Tammi, Polyesteri, Akryyli |
| Mitata | (KxLxS): 77x53,5x51 cm |
| Ulkomitta | 53 cm |
| Ulkosyvyys | 51 cm |
| Ulkokorkeus | 77 cm |
| Pinottava | Ei |
| Kääntötoiminto | Ei |
| Martindale | 40000 |
| Asennus | Täysin koottu |
| Valmistusmaa | Kiina |
Saatat myös pitää
+ 3 versiota
Sleepo Collection
Current price 175 EUR
Previous price 219 EUR
Varastossa
+ 1 versiota
Sleepo Collection
Nico Ruokailutuoli Luonnonväri
Current price 190 EUR(2–pak)
Previous price 238 EUR
Varastossa
+ 3 versiota
Sleepo Collection
Casper-ruokatuoli Valkoinen Öljytty/Valkoinen
Current price 175 EUR
Previous price 219 EUR
Varastossa
+ 3 versiota
Sleepo Collection
Casper-ruokatuoli Pähkinäpuu/Valkoinen
Current price 175 EUR
Previous price 219 EUR
Varastossa
+ 1 versiota
Sleepo Collection
Coco Ruokapöydän Tuoli Luonnonvärinen
Current price 222 EUR(2–pak)
Previous price 278 EUR
Varastossa
+ 1 versiota
Bloomingville
Marlo Ruokatuoli Bouclé Valkoinen
Current price 308 EUR(2–pak)
Previous price 338 EUR
Varastossa