-11%
Dan Form
Glam Ruokatuoli Major Ruskea Bouclé
Current price 574 EUR(2–pak)
Previous price 638 EUR
Toimitusaika: 9-16 arkipäivä
Värin kuvaus
2
Ilmainen toimitus noutopisteeseen ostoksille yli 79 €
Kotiinkuljetus 29 €
Palautusmaksu: 7 € (noutopiste) 39 € (kotiinkuljetus)
Avoin kauppa 14 päivää
Mer från
Glam on tuoli tanskalaiselta Dan-Form-merkiltä. Tuoli huokuu eleganssia ja sillä on kuninkaallinen läsnäolo pehmeästi muotoillussa istuimessaan vaaleassa beigeissä bouclé-kankaassa ja kapeissa, kevyesti kartiomaisissa jaloissaan. Jalat seuraavat istuimen yläosaa, mikä korostaa Glam-tuolin ylellistä tunnelmaa.
Tuolin kokoaminen vaaditaan. Ohjeet löytyvät täältä.
Hoito-ohjeet löytyvät täältä.
Ominaisuudet
| Värin kuvaus | Päärynäruskea Bouclé |
| Materiaali | Kangas, Metalli |
| Mitata | (BxDxH): 50x61,5x81 cm |
| Ulkomitta | 50 cm |
| Ulkosyvyys | 62 cm |
| Ulkokorkeus | 81 cm |
| Istuinkorkeus | 49 cm |
| Istuimen syvyys | 45 cm |
| Valmistusmaa | Kiina |