Coco Loungetuoli Luonnonväri
Longa Lepotuoli Ruskea
Värin kuvaus
Ilmainen toimitus noutopisteeseen ostoksille yli 79 €
Kotiinkuljetus 29 €
Palautusmaksu: 7 € (noutopiste) 39 € (kotiinkuljetus)
Avoin kauppa 14 päivää
Tee olohuoneestasi täydellinen tämän ajattoman loungetuolin avulla House Doctorilta. Se yhdistää klassisen tyylin puurunkoon ja pehmeään bouclé-kankaalla päällystettyyn istuimeen – suunnittelu, josta voit nauttia monien vuosien ajan. Sijoita loungtuoli olohuoneen nurkkaan yhdessä sivupöydän, kasvien ja lattiavalaisimen kanssa, niin sinulla on viihtyisä lukunurkkaus, tai aseta se sohvapöydän viereen vaihtoehtona nojatuolille. Vaatii kokoamista.
| Värin kuvaus | Ruskea |
| Ulkomitta | 68 cm |
| Ulkosyvyys | 57 cm |
| Ulkokorkeus | 70 cm |
| Istuinkorkeus | 40 cm |
| Ben | Teräs |
| Suurin paino | 120 kg |
| Istuintyyny | Tekstiili |
| Selkätyyny | Bokki |
| Runko | Teräs |
| Kankaiden kestävyys | Polyesteri, akryyli |
| Irrotettava päällinen | Ei irrotettava |
| Pesuohje | Pyyhi pois kuivalla liinalla |
| Valmistusmaa | Kiina |
Saatat myös pitää
Lollo Nojatuoli Beige Bouclé
Boogie Loungetuoli Luonnollinen/Pellava
Billie Loungetuoli Doodle 120cm
Rika Loungetuoli Luonnonvärinen
Olet aiemmin katsonut
Kenzan Hanataba Harmaa 60mm
Split Plains villamatto mustard 250x350