Coco Loungetuoli Luonnonväri
-10%
House Doctor
Longa lepotuoli musta/off-white
Current price 344 EUR
Previous price 379 EUR
Varastossa. Toimitetaan välittömästi.
Värin kuvaus
1
Ilmainen toimitus noutopisteeseen ostoksille yli 79 €
Kotiinkuljetus 29 €
Palautusmaksu: 7 € (noutopiste) 39 € (kotiinkuljetus)
Avoin kauppa 14 päivää
Mer från
Tee olohuoneestasi täydellinen tämän ajattoman loungetuolin avulla House Doctorilta. Se yhdistää klassisen tyylin puurunkoon ja pehmeään bouclé-kankaalla päällystettyyn istuimeen – suunnittelu, josta voit nauttia monien vuosien ajan. Sijoita loungtuoli olohuoneen nurkkaan yhdessä sivupöydän, kasvien ja lattiavalaisimen kanssa, niin sinulla on viihtyisä lukunurkkaus, tai aseta se sohvapöydän viereen vaihtoehtona nojatuolille. Vaatii kokoamista.
Ominaisuudet
| Värin kuvaus | Musta/Off-White |
| Ulkomitta | 68 cm |
| Ulkosyvyys | 57 cm |
| Ulkokorkeus | 70 cm |
| Istuinkorkeus | 40 cm |
| Ben | Teräs |
| Suurin paino | 120 kg |
| Istuintyyny | Tekstiili |
| Runko | Teräs |
| Kankaiden kestävyys | Polyesteri |
| Irrotettava päällinen | Ei irrotettava |
| Pesuohje | Kuivaa kuivalla liinalla. |
| Valmistusmaa | Kiina |
Saatat myös pitää
Sleepo Collection
Current price 151 EUR
Previous price 189 EUR
Varastossa
+ 3 versiota
Sleepo Collection
Lollo Nojatuoli Beige Bouclé
Current price 535 EUR
Previous price 669 EUR
Varastossa
+ 8 versiota
Sleepo Collection
Billie Loungetuoli Doodle 120cm
Current price 1 196 EUR
Previous price 1 595 EUR
Varastossa
+ 5 versiota
Karup Design
Boogie Loungetuoli Luonnollinen/Pellava
Current price 232 EUR
Previous price 269 EUR
Varastossa
+ 8 versiota
Sleepo Collection
Billie Loungetuoli Ivory Bouclé 89cm
Current price 1 046 EUR
Previous price 1 395 EUR
Varastossa