Olsson & Jensen
Pranav pöytävalaisin beige/musta 40 cm
Current price 99 EUR
Varastossa. Toimitetaan välittömästi.
1
Ilmainen toimitus noutopisteeseen ostoksille yli 79 €
Kotiinkuljetus 29 €
Palautusmaksu: 7 € (noutopiste) 39 € (kotiinkuljetus)
Avoin kauppa 14 päivää
Mer från
Pöytävalaisin luonnonvärisellä ja mustalla rottinkikuvioinnilla, joka luo lämmintä ja luonnollista valoa kotiin. Täydellinen pöytävalaisimena olohuoneeseen, makuuhuoneeseen tai eteiseen.
Käsityön tuntu ja luonnonmateriaalit luovat pehmeän ja harmonisen ilmeen. Tyylikäs valaisin, joka sopii sekä moderniin että klassiseen sisustukseen.
Ominaisuudet
| Värin kuvaus | beige/musta |
| Mitata | (KxØ): 40x24 cm |
| Materiaali | rottinki |
| Mukana valonlähde | Ei |
| Lamppu | E27, max 40W |
| Sisäänrakennettu himmennin | Ei |
| Johdon pituus | 170 cm |
| Sähköliitäntä | Seinäpistoke |
| Valmistusmaa | Intia |