
67787
Current price 0 EUR
Ilmainen toimitus noutopisteeseen ostoksille yli 79 €
Kotiinkuljetus 29 €
Palautusmaksu: 7 € (noutopiste) 39 € (kotiinkuljetus)
Avoin kauppa 14 päivää
| Värin kuvaus | Valkoinen |
| Mitata | (ØxK): 20 x 55,4 cm |
| Materiaali | Muovi, Metalli |
| Lamppu | Integroitu LED (4,8W) |
| Mukana valonlähde | Kyllä |
| Sisäänrakennettu himmennin | Kyllä |
| Johdon pituus | 150 cm |
| Valmistusmaa | Kiina |