Karup Design
Sticks sohvapöytä natur low
Current price 199 EUR
Varastossa
Ilmainen toimitus noutopisteeseen ostoksille yli 79 €
Kotiinkuljetus 29 €
Palautusmaksu: 7 € (noutopiste) 39 € (kotiinkuljetus)
Avoin kauppa 14 päivää
| Värin kuvaus | Musta yö |
| Materiaali | Mänty |
| Mitata | Alhainen |
| Ulkomitta | 60 cm |
| Ulkosyvyys | 60 cm |
| Ulkokorkeus | 40 cm |
| Pöydänlevyn Paksuus | 20 mm |
| FSC-sertifioitu | Kyllä |
| Valmistusmaa | Puola |
Melvin sohvapöytä musta Ø100
Isla-sohvapöytä Hiekka 110cm
Melvin sohvapöytä musta Ø65
Isolde-sohvapöytä Ruskeaksi Petsattu Tammi 100cm
Kaia-sohvapöytä Mustaksi Petsattu Tammi 130cm
Rotondo Sohvapöytä Sunkay Wood L