+ 11 versiota
Sleepo Collection
Capri 1-istuttava sohvaosa Beige 85cm
Current price 956 EUR
Previous price 1 195 EUR
Varastossa
Ilmainen toimitus noutopisteeseen ostoksille yli 79 €
Kotiinkuljetus 29 €
Palautusmaksu: 7 € (noutopiste) 39 € (kotiinkuljetus)
Avoin kauppa 14 päivää
| Sohvan tyyppi | Moduulisohva |
| Moduuli | Keskimmäinen Moduuli |
| Värin kuvaus | Marmori |
| Ulkomitta | 108 cm |
| Ulkosyvyys | 108 cm |
| Ulkokorkeus | 90 cm |
| Istuimen leveys | 108 cm |
| Istuimen syvyys | 65 cm |
| Istuinkorkeus | 44 cm |
| Istuintyyny | SG32 Hybridsolumuovi non-woven-polyesterilla ja Dacron-vuorauksella. |
| Selkätyyny | <div class="product-title"> Vaahtomuovin paloja täytteenä (sekoitettuja ja kierrätettyjä materiaaleja) </div> |
| Kankaiden kestävyys | Polyesteri FibreGuard-pinnoitteella |
| Martindale | 100000 |
| Irrotettava päällinen | Irrotettava päällinen |
| Valmistusmaa | Kiina |
| ÖKO-TEX sertifioitu | Kyllä |
Capri 1-istuttava sohvaosa Beige 85cm
Capri 1,5-istuttava sohvaosa Beige 120cm
Capri 1,5-istuttava sohvaosa Taupe 120cm
Capri 1,5-istuttava sohvaosa Green 120cm
Blanca Keskimmäinen Moduuli Velvet Beige
Blanca Keskimmäinen Moduuli Cream
Capri 1-istuttava sohvaosa Taupe 85cm
Capri 1 istuttava sohvaosa Valkoinen 85cm