-11%
Hübsch
Alcove Penkki Natural 90cm
Current price 629 EUR
Previous price 699 EUR
Toimitusaika: 9-16 arkipäivä
1
Ilmainen toimitus noutopisteeseen ostoksille yli 79 €
Kotiinkuljetus 29 €
Palautusmaksu: 7 € (noutopiste) 39 € (kotiinkuljetus)
Avoin kauppa 14 päivää
Mer från
Alcove Bench Hübschiltä on tyylikäs istuinpenkki FSC-sertifioidusta puusta, täydellinen eteiseen, keittiöön tai makuuhuoneeseen.
Penkki yhdistää käsityöläisen tammimuotoilun ja pehmeästi pehmustetun istuimen lisämukavuutta varten. Istuinpiilossa on käytännöllinen säilytystila kengille, laukuillle tai muille arjen tavaroille.
Tyylin ja toiminnallisuuden yhdistävä penkki, joka tuo kotiin harmonisen tunnelman. Erinomainen valinta piilotetulla säilytystilalla varustettuja puupenkkejä etsivälle.
Ominaisuudet
| Värin kuvaus | Natural |
| Ulkomitta | 90 cm |
| Ulkosyvyys | 47 cm |
| Ulkokorkeus | 45 cm |
| Materiaali | Akryyli (5%), MDF, tammiviilu, tammi, polyesteri (95%) |
| Irrotettava Istuinpehmuste | Kyllä |
| Suurin paino | 120 kg |
| FSC-sertifioitu | Kyllä |
| Valmistusmaa | Vietnam |