Casper-baarituoli Ruskea Petsattu/Luonnollinen
Glam Baarituoli Major Ruskea Bouclé
Värin kuvaus
Ilmainen toimitus noutopisteeseen ostoksille yli 79 €
Kotiinkuljetus 29 €
Palautusmaksu: 7 € (noutopiste) 39 € (kotiinkuljetus)
Avoin kauppa 14 päivää
Glamour baarijakkara Major Brown Bouclé Dan Formilta yhdistää skandinaavisen eleganssin tyylikkääseen ja toiminnalliseen muotoiluun. Istuin on pehmeästi muotoiltu tarjoamaan hyvää mukavuutta. Tuolin jalat ovat metallia ja jatkuvat ylös selkänojaan luoden harmonisen siluetin, joka sopii sekä keittiösaarekkeiden että matalien baaripöytien äärelle.
Baarijakkara on verhoiltu taktilisella Bouclé-kankaalla Major Brown -sävyssä – kestävä ja trendikäs materiaali. Bouclé-kangas yhdistää estetiikan ja toiminnallisuuden, tehdäkseen tuolista miellyttävän osan arkipäivää.
| Värin kuvaus | Major Ruskea Bouclé |
| Mitata | (PxLxS): 96 x 49 x 58 cm |
| Ulkomitta | 49 cm |
| Ulkosyvyys | 58 cm |
| Ulkokorkeus | 96 cm |
| Materiaali | Metalli, Tekstiili |
| Istuin | Verhoiltu |
| Jalat/Runko | Metalli |
| Istuinkorkeus | 67 cm |
| Istuimen syvyys | 42 cm |
| Valmistusmaa | Kiina |
Saatat myös pitää
Coco Baarituoli Luonnonväri
Coco Baarituoli Valkoinen
Colin Baarijakkara Tammi
Casper-baarituoli valkoinen öljytty/valkoinen