Sava Baarituoli Musta 67cm
Glam Swivel Barstool Major Brown Bouclé
Värin kuvaus
Ilmainen toimitus noutopisteeseen ostoksille yli 79 €
Kotiinkuljetus 29 €
Palautusmaksu: 7 € (noutopiste) 39 € (kotiinkuljetus)
Avoin kauppa 14 päivää
Glam Swivel baarituoli Major Brown Bouclé Dan Formilta on tyylikäs valinta keittiösaarekkeille ja matalille baaripöydille, joissa mukavuus ja design kohtaavat. Pehmeästi muotoiltu istuin lepää eleganttien metallijalkojen päällä, jotka on kulmassa harmonisen ilmeen luomiseksi ja varustettu kätevällä pyöräytysmekanismilla automaattisella paluutoiminnolla.
Baarituoli on verhoiltu Bouclé-kankaalla sävyssä Major Brown - kestävä kangas, joka yhdistää visuaalisen pehmeyden pitkäkestoiseen mukavuuteen. Bouclé-kangas arvostetaan moderneissa kodeissa sen rakenteen ja lämpimän vaikutelman vuoksi.
| Värin kuvaus | Major Ruskea Bouclé |
| Ulkomitta | 49 cm |
| Ulkosyvyys | 58 cm |
| Ulkokorkeus | 95 cm |
| Materiaali | Kangas, Metalli |
| Istuin | Verhoiltu |
| Jalat/Runko | Metalli |
| Valmistusmaa | Kiina |
Saatat myös pitää
Sava Baarituoli Luonnonväri/Valkoinen 67cm
Casper-baarituoli Ruskea Petsattu/Luonnollinen
Coco Baarituoli Luonnonväri
Colin Baarijakkara Ruskeaksi petsattu tammi
Coco Baarituoli Valkoinen
Casper-baarituoli valkoinen öljytty/valkoinen