Fatboy
Sumo Mingle 4-istuttava sohva grid stone 301 cm
Current price 3 295 EUR
Toimitusaika: 9-16 arkipäivä
Värin kuvaus
Sohvan tyyppi
1
Ilmainen toimitus noutopisteeseen ostoksille yli 79 €
Kotiinkuljetus 29 €
Palautusmaksu: 7 € (noutopiste) 39 € (kotiinkuljetus)
Avoin kauppa 14 päivää
Mer från
Fatboyn Sumo-moduulisarja on pehmeä ja vahva, kova ja tyylikäs. Erittäin antelias myös, mikä tekee sen suunnittelusta heti ikonisen. Sen metallirunko tekee siitä erittäin kestävän ja kierrätetystä vaahtomuovista valmistetut tyynyt säilyttävät muotonsa monien vuosien ajan. Tämä modulaarinen lounge-sohva muuttaa olohuoneesi suosikkipaikaksesi. Kulmasohva, rakkauspenkki tai ennätyspitkä sohva? Kokoa oma lopullinen Sumo-sohvasi Fatboylta.
Tämä tietty versio on 4-paikkainen sohva käsinojilla. Käytä sitä sellaisenaan tai luo oma versiosi lisämoduuleilla.
Kangas on käsitelty FibreGuardilla. FibreGuard tarjoaa vahvan tahrankestävyyden monille yleisille kotitaloustahroille. FibreGuard-prosessi päällystää langan viimeistelyprosessissa, mikä johtaa tahrankestävyyden kestävyyteen ja pitkäikäisyyteen, joka säilyy kankaan koko eliniän ajan.
Tahroja voidaan helposti poistaa kostealla liinalla tai voit yksinkertaisesti pestä kestävät päälliset koneessa.
Lisäohjeet päällisten pesuun:
- Konepesu kylmässä vedessä (30°).
- Varovainen linkous
- Ei kemiallista pesua.
- Älä valkaa.
- Kuivausrumpu alhaisimmalla lämmöllä.
- Silitys matalalla lämmöllä.
Ominaisuudet
| Sohvan tyyppi | 4-istuttava |
| Värin kuvaus | Grid Stone |
| Mitata | 4 istuttava |
| Ulkomitta | 301 cm |
| Ulkosyvyys | 108 cm |
| Ulkokorkeus | 90 cm |
| Istuimen leveys | 235 cm |
| Istuimen syvyys | 65 cm |
| Istuinkorkeus | 44 cm |
| Käsinojan leveys | 35 cm |
| Käsinojan syvyys | 65 cm |
| Istuintyyny | SG32 Hybridivaahdolla, non-woven-polyesterillä ja Dacron-vuorauksella. |
| Selkätyyny | <div class="product-title">Vaahtomuovipalatäyte (sekoitettu ja kierrätetty materiaali)</div> |
| Kankaiden kestävyys | Polyesteri FibreGuard-pinnoitteella |
| Martindale | 100000 |
| Irrotettava päällinen | Irrotettava päällinen |
| Valmistusmaa | Kiina |
| ÖKO-TEX sertifioitu | Kyllä |