+ 7 versiota
Sleepo Collection
Billie Divaanisohva Oikea Creme Teddy
Current price 3 436 EUR
Previous price 4 295 EUR
Varastossa
Värin kuvaus
Ilmainen toimitus noutopisteeseen ostoksille yli 79 €
Kotiinkuljetus 29 €
Palautusmaksu: 7 € (noutopiste) 39 € (kotiinkuljetus)
Avoin kauppa 14 päivää
| Divaani Puoli | Siirrettävä |
| Sohvan tyyppi | Divaanisohva |
| Värin kuvaus | Grid Stone |
| Mitata | 4 istuttava |
| Ulkomitta | 301 cm |
| Ulkosyvyys | 205 cm |
| Ulkokorkeus | 90 cm |
| Istuimen leveys | 260 cm |
| Istuimen syvyys | 65 cm |
| Istuinkorkeus | 44 cm |
| Käsinojan leveys | 25 cm |
| Käsinojan syvyys | 65 cm |
| Divaanin leveys | 100 cm |
| Divan istuin | 205 cm |
| Divan istuin | 155 cm |
| Istuintyyny | SG32 Hybridivaahto non-woven-polyesterilla ja Dacron-vuorauksella. |
| Selkätyyny | <div class="product-title">Vaahtomuovipaikkaus (sekoitettu ja kierrätetty materiaali)</div> |
| Kankaiden kestävyys | Polyesteri, jossa on FibreGuard-pinnoite |
| Martindale | 100000 |
| Irrotettava päällinen | Irrotettava päällinen |
| Valmistusmaa | Kiina |
| ÖKO-TEX sertifioitu | Kyllä |
Billie Divaanisohva Oikea Creme Teddy
Blanca 3-istuttava Divaanisohva Forest
Bobbie Kulmasohva Oikea Beige 311x217 cm
Blanca 3-istuttava Divaanisohva Cream
Luca Divaanisohva Oikea Creme 309cm
Capri 1,5-istuttava divaanimoduuli Taupe 120x184
Bobbie Kulmasohva Vasemmalla Beige 311x217 cm
Toto-divaanimoduuli Nature Bouclé 108x155