Fatboy
Sumo Mingle divaanisohva marble 301 cm
Current price 3 895 EUR
Toimitusaika: 9-16 arkipäivä
Värin kuvaus
1
Ilmainen toimitus noutopisteeseen ostoksille yli 79 €
Kotiinkuljetus 29 €
Palautusmaksu: 7 € (noutopiste) 39 € (kotiinkuljetus)
Avoin kauppa 14 päivää
Mer från
Fatboyn Sumo-modulaarisarja on pehmeä ja vahva, rohkea ja tyylikäs. Erittäin antelias myös, mikä tekee sen designista välittömästi ikonisen. Sen metallirunko tekee siitä erittäin kestävän ja kierrätetystä vaahtomuovista valmistetut tyynyt säilyttävät muotonsa monien vuosien ajan. Tämä modulaarinen lounge-sohva muuttaa olohuoneesi suosikkipaikaksesi. Kulmasohva, rakkauspenkki tai ennätyksellisen pitkä sohva? Kokoaa oma lopullinen Sumo-sohvasi Fatboylta.
Tämä tietty versio on 4-paikkainen sohva käsinojilla ja divaanilla. Käytä sitä sellaisenaan tai luo oma version lisämoduuleilla.
Kangas on käsitelty FibreGuardilla. FibreGuard antaa vahvan tahraamisenkestävyyden monille yleisille kotitaloustahroille. FibreGuard-prosessi pinnoittaa langan viimeistelyprosessissa, mikä johtaa tahraamisenkestävyyden vahvuuteen ja kestävyyteen, joka säilyy kankaan eliniän ajan.
Tahroja on helppo poistaa kostealla liinalla, tai voit vain konepestä kestävät päälliset.
Lisäpesuohjeet päällisille:
Tämä tietty versio on 4-paikkainen sohva käsinojilla ja divaanilla. Käytä sitä sellaisenaan tai luo oma version lisämoduuleilla.
Kangas on käsitelty FibreGuardilla. FibreGuard antaa vahvan tahraamisenkestävyyden monille yleisille kotitaloustahroille. FibreGuard-prosessi pinnoittaa langan viimeistelyprosessissa, mikä johtaa tahraamisenkestävyyden vahvuuteen ja kestävyyteen, joka säilyy kankaan eliniän ajan.
Tahroja on helppo poistaa kostealla liinalla, tai voit vain konepestä kestävät päälliset.
Lisäpesuohjeet päällisille:
- Konepesu kylmässä vedessä (30°).
- Varovainen linkous
- Ei kemiallista pesua.
- Ei valkaisua.
- Kuivausrumpu alhaisimmalla lämmöllä.
- Silitys alhaisimmalla lämmöllä.
Ominaisuudet
| Divaani Puoli | Siirrettävä |
| Sohvan tyyppi | Divaanisohva |
| Värin kuvaus | Marmori |
| Mitata | 4 istuttava |
| Ulkomitta | 301 cm |
| Ulkosyvyys | 205 cm |
| Ulkokorkeus | 90 cm |
| Istuimen leveys | 260 cm |
| Istuimen syvyys | 65 cm |
| Istuinkorkeus | 44 cm |
| Käsinojan leveys | 25 cm |
| Käsinojan syvyys | 65 cm |
| Divaanin leveys | 100 cm |
| Divan istuin | 205 cm |
| Divan istuin | 155 cm |
| Istuintyyny | SG32 Hybridivaahdolla, jossa on non-woven-polyesteri ja Dacron-vuori. |
| Selkätyyny | <div class="product-title">Vaahtomuovitäytettä (sekoitettu ja kierrätetty materiaali)</div> |
| Kankaiden kestävyys | Polyesteri FibreGuard-pinnoitteella |
| Martindale | 100000 |
| Irrotettava päällinen | Irrotettava päällinen |
| Valmistusmaa | Kiina |
| ÖKO-TEX sertifioitu | Kyllä |