Fatboy
Sumo Mingle kulmamoduuli grid stone
Current price 1 295 EUR
Toimitusaika: 9-16 arkipäivä
Värin kuvaus
1
Ilmainen toimitus noutopisteeseen ostoksille yli 79 €
Kotiinkuljetus 29 €
Palautusmaksu: 7 € (noutopiste) 39 € (kotiinkuljetus)
Avoin kauppa 14 päivää
Mer från
Fatboyn Sumo-moduulisarja on pehmeä ja vahva, rohkea ja tyylikäs. Erittäin antelias myös, mikä tekee sen muotoilusta heti ikonisen. Metallirunko tekee siitä erittäin kestävän ja kierrätetystä vaahtomuovista valmistetut tyynyt säilyttävät muotonsa vuosien ajan. Tämä modulaarinen lounge-sohva muuttaa olohuoneesi suosikkipaikaksesi. Kulmasohva, rakkaussohva tai ennätyksellisen pitkä sohva? Kokoatko oman Fatboyn Sumo-sohvasi.
Tämä tietty versio on kulmamoduuli. Käytä sitä sellaisenaan tai luo oma varianttisi lisämoduuleilla.
Kangas on käsitelty FibreGuardilla. FibreGuard takaa vahvan tahrankestävyyden monille yleisille kotitalouslikaantumille. FibreGuard-prosessi päällystää langan viimeistelyprosessissa, mikä takaa tahrankestävyyden kestävyyden ja eliniän kankaan koko käyttöiän ajan.
Tahroja voidaan helposti poistaa kostealla liinalla tai voit vain pestä kestävät päälliset koneessa.
Lisäpesuohjeet päällisille:
Tämä tietty versio on kulmamoduuli. Käytä sitä sellaisenaan tai luo oma varianttisi lisämoduuleilla.
Kangas on käsitelty FibreGuardilla. FibreGuard takaa vahvan tahrankestävyyden monille yleisille kotitalouslikaantumille. FibreGuard-prosessi päällystää langan viimeistelyprosessissa, mikä takaa tahrankestävyyden kestävyyden ja eliniän kankaan koko käyttöiän ajan.
Tahroja voidaan helposti poistaa kostealla liinalla tai voit vain pestä kestävät päälliset koneessa.
Lisäpesuohjeet päällisille:
- Konepesu kylmässä (30°).
- Varovainen linkous
- Ei kemiallista pesua.
- Älä valkaa.
- Kuivaa matalalla lämmöllä.
- Silitä matalalla lämmöllä.
Ominaisuudet
| Sohvan tyyppi | Moduulisohva |
| Moduuli | Kulmamoduuli |
| Värin kuvaus | Grid Stone |
| Ulkomitta | 108 cm |
| Ulkosyvyys | 108 cm |
| Ulkokorkeus | 90 cm |
| Istuimen leveys | 65 cm |
| Istuimen syvyys | 65 cm |
| Istuinkorkeus | 44 cm |
| Istuintyyny | SG32 Hybridivaahdotettu vaahtomuovi, jossa on non-woven polyesteri ja Dacron-vuori. |
| Selkätyyny | <div> <h1>Vaahtomuovipaletti täytteenä (sekoitettu ja kierrätetty materiaali)</h1> </div> |
| Kankaiden kestävyys | Polyesteri FibreGuard-pinnoitteella |
| Martindale | 100000 |
| Irrotettava päällinen | Irrotettava päällinen |
| Valmistusmaa | Kiina |
| ÖKO-TEX sertifioitu | Kyllä |